ساخت اقتباس تلویزیونی جدیدی از رمان استفن کینگ تایید شد – علی بابا فنس موزیک

ساخت اقتباس تلویزیونی جدیدی از رمان استفن کینگ تایید شد
این برنامه تلویزیونی الهام گرفته از کتاب «موسسه» این نویسنده مشهور خواهد بود.

دیوید ای. کلی و جک بندر، از فیلمنامه‌نویسان و کارگردان‌های نام‌آشنای هالیوودی به تازگی اعلام کرده‌اند که با همکاری یکدیگر قصد ساخت اقتباس تلویزیونی جدیدی از رمان «موسسه» (The Institute) به نویسندگی استفن کینگ را دارند؛ رمانی که به تازگی توسط این نویسنده ژانر وحشت نوشته شده و در ویترین‌های کتاب‌فروشی‌ها قرار گرفته است. این کتاب روایتگر داستان لوک الیس است؛ پسری که والدینش در نیمه شب توسط مهاجمانی ناشناس به قتل می‌رسند. وی در موسسه به‌هوش می‌آید؛ اتاقی که همانند اتاق خودش است با این تفاوت که پنجره ندارد. در موسسه اتاق های بیشتری با کودکان استثنایی وجود دارد. اشخاصی که توانایی ارتباط ذهنی و دورجنبانی داشته و همگی بنابه دلایلی به آنجا آورده شده‌اند.
لورن ویتنی، رئیس بخش تلویزیونی شرکت Spyglass هم درباره این همکاری گفت: “فرصت کار روی کتاب جدید و فوق‌العاده استفن کینگ قطعا باعث افتخار و خوشحالی ماست. از همکاری با تیمی شگفت‌انگیز که دیوید ای کلی و جک بندر در آن حضور دارند و معماران اصلی این پروژه هستند، بسیار هیجان‌زده‌ایم. پس از مدت‌ها رقابت سخت برای خریدن حق ساخت این مجموعه، حال شرکت Spyglass برنامه‌های زیادی برای این پروژه عظیم دارد.” دیوید ای. کلی از تهیه‌کنندگان و فیلمنامه‌نویسان مشهور آمریکایی است که به تازگی سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) را به پایان برده و جک بندر نیز در کارنامه کاری خود وظیفه کارگردانی سریال‌های معروفی همچون «گمشده»، «سوپرانوز» و «بازی تاج و تخت» را به ثبت رسانده است.
نویسنده: مانی شکیبایی
نوشته ساخت اقتباس تلویزیونی جدیدی از رمان استفن کینگ تایید شد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *